Na internetových stránkách www.domalujdoma.cz můžete dětem vybrat něco hezkého k svátku, něco většího k narozeninám, něco menšího ke Dni dětí, anebo můžete kompletně zařídit pokojíček děťátka, které se již brzy chystá na svět. 

Od hodin až po nábytek

Zařizovací předměty od tikajících hodin, přes metrylampičkymagnetky,věšáčkydekorace nejrůznějších tvarů, motivů a barev. Stačí jen nalistovat příslušnou webovou stránku, vzít do ruky virtuální nákupní košíček a můžete pohodlně procházet jednotlivá oddělení. Prohlédnete si bytové doplňky, menší i větší dekorace, nebo speciální oddělení Krtečka. Také sekce hodinové strojky se těší na vaši návštěvu. A až bude váš košíček dostatečně těžký, vysypete to, co můžete koupit zase jindy, a přejdete k pokladně. 

Zábavné hodiny

Děti mají rády hodiny. Zprvu se jim líbí, jak tikají, a jak se pohybují jejich ručičky. Až trošku povyrostou, naučí se znát čas. S hodinami s motivem pejska, slunečnice nebo krtečka to bude pro ně hračka. Kluky potěší hodiny ve tvaru fotbalového míče, holčičky zase budou s radostí sledovat čas na ručičkách usměvavé berušky. A slona, nebo delfína, toho má přec rád každý. Ručně malované dřevěné hodiny, které zavěsíte na zeď, budou užitečným doplňkem i ozdobou každého dětského pokoje. Jejich kamarádi a kamarádky zatouží po stejných. 

Podívej, jak rostu!

Na ničem není vidět, jak rychle plyne čas, jako na tom, jak rostou děti. Veselé dřevěné metry vám ochotně ukážou jejich přírůstky. Děti si můžete nechat změřit třeba u paní žirafy nebo u Krtka. Upevnit dětský metr na stěnu je hračka. Můžete tak učinit pomocí vrutů, a hmoždinek, nebo je přilepit na stěnu oboustrannou lepicí páskou. Vaše děti bude měření bavit. Možná se i nechají přemluvit k tomu, aby jedly zdravé potraviny, jako je například zelenina, když se po tom prý roste. 

Aby se dětem sladce usínalo

Aby děti pěkně rostly, potřebují dostatek spánku. Ne každé dítko však rádo usíná samo a navíc potmě. Mnoho dětí si přeje, aby po večerní puse nezůstaly ve svém pokojíčku samy. Nástěnné lampičky zaženou všechny jejich obavy a zaplní jejich pokojíček mírným příjemným osvětlením, při kterém lze pokojně usnout. Jak by také ne. Ve společnosti hrocha v tričku, smějících se hříbků, měsíčku s hvězdičkami, nebo šneka s motýlkem nebude vašim nejmenším členům rodiny vůbec smutno. Zajímavá je také lampička se slůnětem, která je oblíbenou kombinací 2v1. Slůně totiž drží ve svém chobotu hodiny.